Notebook Tamiri Notebook Tamiri
Yerinde Bilgisayar Teknik Servis


Yerinde çözülebilecek notebook tamiri için müşteriden yaklaşık 2 saat zaman dilimi istenir. Teknik personel gerektiğinde notebook u tamamiyle demonte eder ve arıza tespit etmeye başlar. sorun yerinde giderilebilekse maliyet hesaplandıktan sonra müşteriye bilgi verilir. Prensip olarak ücret ve riskler söylenmeden hiçbir zaman işleme başlanmaz. Bilgisayarınızın harddiskinde fiziksel bir hasar yoksa kişisel dosyalarınız gizlilikle güven altına alınır. 

 

Durum bunun dışındayken bazı teknik sorunlar profosyonel ekipmanlarla çözülebilir. Bunun için müşterinin de izni alınarak arızalı notebook teknik servisimize getirilerek tamir edilir. İşleme başlanmadan önce notebook sahibine detaylı açıklama yapılır. Ekran değişimiBga değişimi, çip değişimi, anakart üzerinde yanması muhtemel düşünülen kondansatör vb bileşenlerin değişimi bu duruma örnek gösterilerilebilir.

 

Tüm bu işlemlerin hızlı gerçekleşmesi ve çözüme en yakın sonuçlarla size gelebilmemiz için bilgisayarınızın durumuyla ilgili bize telefonda gelmeden önce açıklama yapmanız ve geçmişte ne gibi sorunlar yaşadığınızdan bahsetmeniz faydalı olacaktır.

© 2014 Yerinde Bilgisayar Teknik Servis | Tasarım & Uygulama N'Ajans